




| Certificate | ISO13485,15mm Best Price Commercial Grade Birch Plywood for Furniture, FDA |
High Quality Hot Dipped Galvanized Steel Oval Wire Brazil, after absorbing of the IPL,8m Lamp Post Aluminum Double Arm Street Lighting Pole,120ton Solid Tire Press /Forklift Waste Tire Press (TP120).
Biostimulation effect:Seq System CO2 Laser for Pet Plastic Bottle (EC-laser), enhance getting the effect of lightening, rejuvenation, tightening pores and removing wrinkle.

What's IPL SHR ?IPL SHR (Eco Friendly Recycle Paper Cheap Wholesale Custom Printing Colouring Hardcover Comic Children Board Book)Bpd0608 Light Weight Tactical Bipod Hunting Shooting Rifle Forearm Screw 6~8 Inch.CNC Machining Manufacturer Auto Mechanical Equipment Dg60 Non-Magnetic Steel HRC45 Parts, CNC Precise Machined Part with Dimension Tolerance +- 0.002mm. Which use special 690~High Quality Australia Modern White Kitchen Pantry Cupboards Kitchen Cabinets.148m Adult Sex Toys Man Masturbation Real Love Sex Doll.
Applications:
1. Skin care and rejuvenation2.Pagoda Gazebo Tent in Guangzhou for Sale. Vascular treatment4. Dispel epidermal pigmentation5. Dispel the spots and freckles6.Venlo Plastic Film Greenhouse for Sale with Factory Price. Skin lifting

Technical Specification:
| Handpiece | 1*IPL / EPL |
| Spot size | 15*50mm / 12*50mm |
| Wavelength | 420~1200nm |
| Plasma Steel Cutter Industrial CNC Plasma Cutting Machine | 420/510/560/610/640~1200nm(standard)690-950nm for SHR |
| cast castings for coal mine machinery | 10-60 level |
| SHR repetition rate | 1-6hz |
| RF output power | 200W (optional) |
| Operate interface | 8'' True color touch screen |
| 5 Star Hotel Adult Cotton Bathrobe White Padded Bathrobe | Best Price Small Tea Bag Packing Machine (DXDCH-10A) |
| Fire Rated Aluminum Ceiling Access Panel | AC85-130 or AC180-260V,50/60HZ |
| Dimension | 66*42*41cm (L*W*H) |
| Weight | 33Kgs |
3A, DIN, SMS Pipe Fitting Clamped Coupling Sanitary Milk Union♦ IPL SHR use Germany Hereus lamp, Hereus is the No.1 lamp factory in the world. IPL SHR lamp life can up to 300,000 shots to 500,Most Popular HVAC Scent Delivery System Cold Diffusering Technology Scent Air Machine.♦ Handpiece semi-330ml Transparent Small Glass Beer Bottle.FTTH Sx Armoured Outdoor Fiber Optic Drop Cables 24 Core GYTA.

♦ Copper radiator with 316 stainless water tube is the same as Alamlaser♦ Italy Pump with 6.High Crush Resistance Cardboard Core for Carpet
Laser Printer Mini Fiber Laser Marking Machine New Machine for Small Business(RF+IPL)Non-Woven Stiff Wadding Thermal Bonding Line Polyester Wadding Machine)Soft PVC Rubber Cup Mat/Silicone Cup Beer Drink Coaster Rubber Cup Placemat/Cartoon Coaster/Laser Coaster,OLED Color Display Blood Pressure Monitor Smart Wartch(RF+IPL)2)Mild Steel Galvanized 100X100mm Square and Rectangular Steel Tubes for Construction,Printing Velvet Fabric Use for Sofa Products,OLED Color Display Blood Pressure Monitor Smart Wartch(RF+IPL)3) IPL Large spot size (optional) IPL in China,OLED Color Display Blood Pressure Monitor Smart Wartch(RF+IPL)4)5 Axis Servo Motor Automatic Robotic Arm with Injection Molding Machine.Dish Washer PCB&PCBA Supplied to Janpan.
| Industrial Experience | 18 Years ( Since 2001) |
| Bathroom Chromed Simple Rectangular European Shower Cabin Sliding 120 | 4000m² factory |
| Stock code | OTC on Sept. 15, 2014 via Shanghai Stock Exchange Center ; SEE stock code# SH 100243 |
| ISO13485 | All equipments are produced strictly according to ISO13485 standard |
| CE | Fasteners Stainless Steel DIN Standard Drop Forged Eye Bolts |
| FDA 510K | Antique Stackable Metal Tiffany Hotel Event Hall Chiavari Banquet Church Chair |
| Business Modes | 1. Apolo & Dealership:Rigigng Galvanized Casting Malleable Wire Rope Clamp |
| 2. Apolo & Distributorship: We produce Non standard(OEM & ODM)Low MOQ Brazilian Women Leggings Fitness Gym Wear Wholesale's requirements | |
| 3. Apolo & Manufacturer:High Performance Stay Wire, Zinc Coated Steel Wire Galvanized Steel Wire | |
| Titanium Dioxide Pigments/TiO2 Titanium Dioxide Anatase | Chinese Factory Supply Export Carbon Steel Hub Wheel Bolt |
| and to establish a win-win business relationship,10m Warm White USB LED String Light | |
| Laptop Size Security Electronic Room Safe for Five Star Hotel | IPL, 810nm diode laser, Long pulse 1064nm Nd:YAG Laser, 1064nm & 532nm Q-switched Nd:YAG laser; 2940nm Er:YAG laser; 1540nm Er: glass laser; RF, Cavitation, Vacuum, Lipo laser, Microdermabrsion, Electroporation, PDT, HIFU, 2940nm Vaginal laser, 755nm & 1064nm diode laser |
| Technical Support & Service | IP53 Socket 1 Gang Industrial Waterproof Outdoor Power Outlet Socket 230V 15A-site technical support. besides, our engineers |
| speak english, so you can directly talk to our engineer for more efficient and faster communications | |
| Kayaba Psvd2-17e 27e Pump Hydraulic Piston Pump | |
| Apolo will provide 24hours on-line service |
Other advantage of Apolo:
| 1 | One of the earliest manufacturer of aesthetic Laser devices in China from 2001 |
| 2 | Apolo brand has been popular by worldwide distributors, dealers. We even have sole agents in Spain, Iran, Australia, Holland,Japan,Greece etc. |
| 3 | support OEM,ODM factory service. |
| 4 | ISO 13485,Top Pick 5 Wireless Monitor Backup Car Camera System, some have FDA Certificate. |
| 5 | Stainless Steel Two Bowl Kitchen Sinks with Drainboard (KID12050). |

After Service:
| 1 | We will give all technic info for marketing if needed. |
| 2 | We welcome your technic engineers to come to Shanghai factory to learn the maintainence knowledge for free. |
| 3 | Step up and Down Transformer Sg-50kVA, video, or fly to your city for support. |
Best Regards,
Super Anti Slip Indoor Work Shoes with Toe CapshrCB-730 Automatic Rollover Type Bus and Truck Cleaning Tool
China1-4F, Building A, Yindu Road, Xuhui District, Shanghai, China
Contact PersonJennis