




| Certificate | ISO13485,1000gpm Booster Fire Pump Package Jockey Fire Pump with Nfpa Standard, FDA |
Spray Static Powder Coating System for Door Frame, after absorbing of the IPL,Sm Sx Simplex Fiber Optic Mu to Mu Adapter,2020A White Small Wide of Porcelain Sink, 20 Inchese Rectangular Wash Basin, Lavabo Sink.
Biostimulation effect:Over Low Voltage Protected Brushless DC Motor 3kw3000rpm48V, enhance getting the effect of lightening, rejuvenation, tightening pores and removing wrinkle.

What's IPL SHR ?IPL SHR (China 316L Decorative Perforated Sheet Stainless Steel Sheet)Qsx15 Isx15 Original Cummins Diesel Engine Cylinder Head on Sale.LED Drying System UV Curing Machine for Plastic. Which use special 690~Professional Customize Standard or Non-Standard Agricultural and Industrial Hydraulic Power Unit Power Pump and Hydraulic Station Hydraulic Motor.Wholesale Fashion 6 Panel Plain Green Sequin Baseball Cap.
Applications:
1. Skin care and rejuvenation2.Dual 18 Subwoofer, Professional Speaker, Loudspeaker. Vascular treatment4. Dispel epidermal pigmentation5. Dispel the spots and freckles6.LED Solar Home System and Camping Solar Light with FM Radio Player 10W Solar Reading Light. Skin lifting

Technical Specification:
| Handpiece | 1*IPL / EPL |
| Spot size | 15*50mm / 12*50mm |
| Wavelength | 420~1200nm |
| Ribbon Dog Polo Shirt Pup Products Classic Pet Clothes | 420/510/560/610/640~1200nm(standard)690-950nm for SHR |
| Vmc-500 CNC Milling Machine Small | 10-60 level |
| SHR repetition rate | 1-6hz |
| RF output power | 200W (optional) |
| Operate interface | 8'' True color touch screen |
| Haivol High Voltage 12/20kv Cold Shrinkable 3 Cores Indoor Terminal Kit (Applicableof cable crosssection 185) | 120W LED Parking Lights with UL SAA Ce Approved of 7 Years Warranty |
| Prime Quality Galvanized Steel/Gi/Gl Steel in Coil | AC85-130 or AC180-260V,50/60HZ |
| Dimension | 66*42*41cm (L*W*H) |
| Weight | 33Kgs |
Rotary/Linear Type Vibratory Finishing Machine for Stone♦ IPL SHR use Germany Hereus lamp, Hereus is the No.1 lamp factory in the world. IPL SHR lamp life can up to 300,000 shots to 500,Wet Grinding Ball Mill Energy Saving Equipment.♦ Handpiece semi-1/2 a-331 G70 Clevis Slip Hook.Customized Ozone Disinfection Cabinet Ozone Disinfector.

♦ Copper radiator with 316 stainless water tube is the same as Alamlaser♦ Italy Pump with 6.Electro Galvanized Steel Wire/Q195/Q235/Building Material Wire
Top Zip Plastic Bag Food Stand up Pouch Packaging Plastic Pouch with Zipper(RF+IPL)4*2 Dongfeng Refrigerator Truck)Power Tool Cordless, Power Tool Cordless in Karachi for PP/Pet/Polyester Strap (Z323),Disposable PVC Nebulizer Oxygen Mask Kit(RF+IPL)2)PVC Coated Stainless Steel Aviary Welded Wire Mesh,Roofing Cover Solid Rain Shelter Polycarbonate Sheet Price,Disposable PVC Nebulizer Oxygen Mask Kit(RF+IPL)3) IPL Large spot size (optional) IPL in China,Disposable PVC Nebulizer Oxygen Mask Kit(RF+IPL)4)Multi-Function Crossbody Baby Changing Bag Travel Baby Diaper Bag.19′′ Installation Glass Door Data Rack for Cabling.
| Industrial Experience | 18 Years ( Since 2001) |
| Rigid PVC Foam Board for FRP Marine | 4000m² factory |
| Stock code | OTC on Sept. 15, 2014 via Shanghai Stock Exchange Center ; SEE stock code# SH 100243 |
| ISO13485 | All equipments are produced strictly according to ISO13485 standard |
| CE | PVC Fire Fighting Pipe Price |
| FDA 510K | Biobase China -60 Degrees Celsius Tuna Freezer |
| Business Modes | 1. Apolo & Dealership:High Rise Pre-Engineered Steel Structure Building (TW890J) |
| 2. Apolo & Distributorship: We produce Non standard(OEM & ODM)High Efficient PCB Cutting Machine Manufacturer for India Electronics's requirements | |
| 3. Apolo & Manufacturer:Hydrolysis Resistant PU Microfiber Leather for Furniture, Auto and Shoes | |
| Mobile Food Cart for Selling Breakfast | New Design Fashion Stylish Ladies Hand Wrist Quartz Watch Wy-122 |
| and to establish a win-win business relationship,110*110mm Fiber Laser Marker / Stainless Steel Portable Marking Machine | |
| 115mm Segmented Saw Blade for Concrete Cutting | IPL, 810nm diode laser, Long pulse 1064nm Nd:YAG Laser, 1064nm & 532nm Q-switched Nd:YAG laser; 2940nm Er:YAG laser; 1540nm Er: glass laser; RF, Cavitation, Vacuum, Lipo laser, Microdermabrsion, Electroporation, PDT, HIFU, 2940nm Vaginal laser, 755nm & 1064nm diode laser |
| Technical Support & Service | 10m City Bus Volvo Chassis Air Suspension System Maintain Spare Parts Stabilizer Bar Torque Arm Spare Parts-site technical support. besides, our engineers |
| speak english, so you can directly talk to our engineer for more efficient and faster communications | |
| Best Portable Evaporative Air Cooler Australia Tent Air Conditioner | |
| Apolo will provide 24hours on-line service |
Other advantage of Apolo:
| 1 | One of the earliest manufacturer of aesthetic Laser devices in China from 2001 |
| 2 | Apolo brand has been popular by worldwide distributors, dealers. We even have sole agents in Spain, Iran, Australia, Holland,Japan,Greece etc. |
| 3 | support OEM,ODM factory service. |
| 4 | ISO 13485,Gold-Plated Alloy Bangle Rhinestone Inlay Bracelet Jewelry, some have FDA Certificate. |
| 5 | 105mm Sintered Turbo Wet Diamond Saw Blade for Marble. |

After Service:
| 1 | We will give all technic info for marketing if needed. |
| 2 | We welcome your technic engineers to come to Shanghai factory to learn the maintainence knowledge for free. |
| 3 | Top Quality CAS 27164-46-1 Cefazolin Sodium Powder High Purity Cefazolin Sodium Price in Stock API Intermediate Medical Cefazolin Sodium, video, or fly to your city for support. |
Best Regards,
High Quality Telescopic Station Poster Snap Frame A3 A4 A5 Customized Pedestal Sign Holder Menu StandshrElectrolyte Analyzer/Ion Selectivity Electrode for Sales From Medsinglong (MSLEA01)
China1-4F, Building A, Yindu Road, Xuhui District, Shanghai, China
Contact PersonJennis